הלוואה חוץ בנקאית

על הלוואה חוץ בנקאית ותחרות בשוק ההלוואות

בשנים האחרונות בנק ישראל ומשרד האוצר עושים מאמצים גדולים לפתוח את שוק ההלוואות לתחרות ולהכנסת גופים נוספים לתחום, לשם נתינת הלוואה חוץ בנקאית. בכל הלוואה בבנק או בחברות האשראי והביטוח, הריבית יכולה להיות בטוחים משתנים של כמה אחוזים בודדים בהתאם למאפייני הלווים. גם הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות בריבית נמוכה יחסית בהתאם לסיבת ההלוואה, הביטחונות שמועמדים כנגד ההלוואה, אורך זמן הלוואה ופריסת התשלומים ועוד.

לגבי מתן בטחונות וגובה הריביות

בדומה להלוואה מהבנקים, הלוואה חוץ בנקאית בריבית נמוכה תינתן ככל שהביטחונות שהלווים יכולים לספק גבוהים יותר. הלוואה למשכנתא היא הדוגמה הטובה ביותר. מכיוון שהלווה משעבד את ביתו או דירתו לגוף המלווה, ההלוואה נחשבת בסיכון נמוך לאי פירעון ולכן ניתן לקבל ריביות נמוכות במיוחד. המהפכה של הכנסת גופים חוץ בנאים לשוק ההלוואות מובילה לתחרות אמיתית בין הגופים השונים ולאפשרות להשיג הלוואה חוץ בנקאית בתנאים משתלמים לעומת העבר.

על הלוואות בתנאים לא טובים

כיום ניתן לקבל בקלות ובמהירות הלוואה חוץ בנקאית אונליין. חשוב להבין שככל שההלוואה ניתנת בקלות יותר כך הריביות יהיו גבוהות יותר. מומלץ לא למהר לקחת הלוואה חוץ בנקאית אונליין בתנאים לא טובים, אלא לעשות סקר שוק נרחב ואף להתייעץ עם יועץ הלוואות ומשכנתאות מקצועי, לפני חתימה על כל הלוואה. כשמדובר על הלוואות חוץ בנקאיות אונליין הן מוצעות לרוב מהגופים הפיננסיים הגדולים כמו חברות הביטוח, כרטיסי אשראי וחברות השקעות. הלוואות חוץ בנקאיות אונליין ניתנות לכל מטרה ומוצעות בדרך כלל לפריסה על פני 72 תשלומים חודשיים הריביות הגבוהות יחסית נגזרות מרמת הסיכון שלוקחים הגופים הפיננסים במתן ההלוואה. כיום עם הרפורמה החדשה בשוק ההלוואות, ניתן לראות  טבלאות של ריביות ממוצעות עובר הלוואה חוץ בנקאית אונליין במסלול של ריבית ממוצעת שקלית, כמו גם במסלול ריבית ממוצעת צמודה למדד.

הלוואה חוץ בנקאית עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום

אם אתם מתלבטים לגב הלוואה ומחפשים הלוואה חוץ בנקאית עם ריבית נמוכה במיוחד, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים. החברה גאה באופן שהיא מאפשרת ללקוחותיה למקסם את היכולות הפיננסיים שלהם. קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים מתמחת במימוש זכויות מול גופים כגון, חברות הביטוח, בתי ההשקעות ומס הכנסה.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: