הלוואה כנגד קרן השתלמות

מהי הלוואה כנגד קרן השתלמות

במציאות הכלכלית הלא פשוטה כיום רבים מחפשים לקחת הלוואות שיעזרו להם לשרוד את החודש או להחזיק את העסק חיי. למרות האמונה המקובלת, חשוב לדעת שהלוואות לא חייב לקחת רק דרך הבנק, בריביות גבוהות ותנאים מסובכים. עקב שינוי בחוק מהשנים האחרונות, ניתן כיום לקחת הלוואה דרך גופים פיננסיים חוץ בנקאיים עם הרבה פחות ריביות וסיכונים.

אז מה האופציות הקיימות ללקיחת הלוואה בטוחה?

איך עובדת הלוואה

במסגרת הלוואה, בסכום מסוים, לרוב עלינו לתת איזשהו פיקדון המבטיח את החזר ההלוואה. בעצם מתבצע שיעבוד של הדבר המופקד, שיכול להילקח על ידי הגוף במידה ולא עמדנו בהסכם ובהחזר. לכן, חשוב מאד להבין מראש מה הכי כדאי לתת כפיקדון בכדיי שגם לא יסכן אותנו בעתיד.

איזה סוגי הלוואות קיימות

כיום ההלוואות הפופולריות, שאינן דרך הבנק, הן הלוואות בהן משועבדות הקרנות השונות שקיימות עבורנו. לדוגמא: הלוואה כנגד קופת גמל להשקעה, הלוואה כנגד קרן פנסיה, הלוואה כנגד כספי חיסכון, הלוואה כנגד הפיקדון הצבאי ועוד. כל הקרנות הללו בעצם צוברות עבורנו כספי חיסכון למטרות שונות. בהתאם לגובה ההלוואה לה אנו זקוקים, נוכל לבחור איזו מהקרנות נוכל “לתת” בעבור ההלוואה הרצויה. 

יחד עם זאת, לא כדאי לרוץ לבחור בכל קרן, אלא עלינו להבין באופן מלא מה ההצעה שיושבת מולנו ואיזה קרן עדיף לא לסכן והאם בכלל נוכל להחזיר את ההלוואה המתבקשת.

איך נדע איזה הלוואה כדאי לקחת

על מנת לברור בין האפשרויות של הלוואה כנגד קופת גמל להשקעה, הלוואה כנגד קרן פנסיה, הלוואה כנגד כספי חיסכון, הלוואה כנגד הפיקדון הצבאי וכמובן הלוואה כנגד קרן השתלמות, עלינו לקבל ייעוץ אישי מיועץ פיננסי מומחה. חברת Tag פתרונות פיננסים הם חברה ששמה תחת דגלה לספק בדיוק את השירות החשוב הזה לאזרח. דרך החברה תוכלו להיות בטוחים שעשיתם צעד בטוח ללקיחת הלוואה ושתצליחו להחזיר אותה ללא לסכן את הקרן שבחרתם לקחת כנגדה את הכסף. 

 

לסיכום

לקיחת הלוואה היא כבר ממזמן אינה חייבת להתקיים דרך הבנק, וכיום ניתן לקחת הלוואה כנגד קרן השתלמות, פיקדון וחיסכון ועוד. יחד עם זאת, חשוב לקבל ייעוץ מלא בעבור ההלוואה והפיקדון שלה מיועץ פיננסי על מנת לא לסכן את העתיד שלנו. 

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: