הלוואה כנגד שיעבוד דירה

האם ניתן לקבל הלוואה כנגד שיעבוד דירה?

במציאות הכלכלית שלאחר המגיפה בארץ, בקשה לקבלת הלוואות היא מאד נפוצה. הדרך הקלאסית ביותר היא כמובן דרך הבנקים השונים. יחד עם זאת, קבלת הלוואה היא כמובן לא מידית ומותנית במספר תנאים שהבנק רשאי להציב. אבל מה נעשה אם מדובר בהלוואה מאד גדולה והדורשת אספקת ביטחון בכדיי לאשר לבנק שאנו נחזיר את ההלוואה וחוזה מסועף ולא ברור?

מהי הלוואה כנגד נכס

כאמור, בגלל שהבנק רוצה לוודא שסכום ההלוואה הניתן יוחזר לו באופן מלא, הוא דורש ערבות או פיקדון מסוים. במקרים שבהם סכום ההלוואה הוא מאד גבוה, כך גם הערבות הניתנת צריכה לשקף את הגובה. הלוואה כנגד נכס היא סוג ההלוואה הכי פופולרית היות ונכסים הם לרוב בהיקפים מאד גדולים.

נכסים כמובן יכולים להיות מגוון דברים, כמו אוטו או נכס נדל”ן. הלוואה כנגד בית כמובן תהיה שונה מזו כנגד האוטו שלכם. 

חשוב לזכור, שאם נבקש הלוואה כנגד שעבוד דירה אז עלינו לוודא בהכרח מראש שאנו בהחלט יכולים להחזיר את היקף ההלוואה בהתאם ללוח הזמנים שנקבע. במידה ולא, יהיה רשאי הבנק לעשות שימוש בבית ששמנו כפיקדון להלוואה.

איך מקבלים הלוואה כנגד בית

ראשית, עליכם לברר מול מספר בנקים, אילו תנאי הלוואה לסכום שאתם צריכים יהיו הכי משתלמים עבורכם. כאשר לפניכם מספר חוזי הלוואה כנגד שעבוד בית, עליכם לבדוק אילו תנאים ולוחות זמנים הם הכי מציאותיים ואינם פוגעים בכם בשום צורה.

כל חוזה עלול להיות מאד מבלבל כיאה למוסדות בנקאיים, ולכן מומלץ וחשוב ביותר לקבל סיוע והסברה אצל מומחים פיננסיים.

במי אפשר להיעזר לקבלת הלוואה כנגד בית

Tag פתרונות פיננסיים הם החברה שעמה עדיף להתייעץ בעת הליך לקבלת הלוואה כנגד שיעבוד דירה. כמו כן, חברה זו יכולה, בהתאם להנחיה שלכם, לחפש את ההלוואות המשתלמות ביותר עבורכם ולוודא שחוזה ההלוואה הוא תקין, כחוק, ולא פוגע בכם בעקיפין.

זכרו, כאשר מדובר בהלוואה כנגד שיעבוד דירה, הרבה נמצא על הכף ולכן תמיד מומלץ לשאול כשלא יודעים.

לסיכום

אין דבר רע בלקחת הלוואה מאד נדרשת, אך אנו חייבים לוודא שבעת ההלוואה אנו לא חותמים על תנאים לא מובנים וכי אנו לא מסוגלים להחזיר הלוואה בגין הדירה ששמנו כפיקדון.  

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: