טיפול וסיוע בסגירת חובות

על טיפול וסיוע בסגירת חובות

עבור טיפול וסיוע בסגירת חובות ניתן לפנות לשירותי חברה חיצונית המתמחה בהלוואות בתנאי ריבית משתלמים מהגופים הפיננסים השונים. טיפול וסיוע בסגירת חובות יכול להתבצע באמצעות איחוד החובות והלוואה במסגרת של משכנתא כנגד העמדת נכס לבנק בתור בטחונות עבור ההלוואה. דבר זה מאפשר לקבל ריביות משתלמות במיוחד ולהחליף את החובות של הבנק כמו הלוואות לכל מטרה והאוברדרפט שצוברות ריביות גבוהות ומקשות על ההתאוששות הכלכלית.

סגירת חובות עם דמי פנסיה וקרנות השתלמות וגמל

דרך נוספת לבצע סגירת חובות מול הבנקים הוא שימוש בדמי הפנסיה לפירעון החובות. משיכת כספי פנסיה בגיל פרישה ניתן כאשר יש צורך דחוף בסכום כסף גדול לשם סיוע בסגירת חובות. לפני שלוקחים החלטה כזו יש לשקול היטב ולהתייעץ עם יועץ השקעות לגבי האפשרות הטובה ביותר בהתאם לסכומים המופקדים בקופת הפנסיה. כדאי לוודא שהקיום החודשי בפנסיה מובטח, מכיוון שעבור פנסיונרים רבים, קצבת הפנסיה היא ההכנסה החודשית הפנויה היחידה לקיום היומיומי. סגירת חובות מול הבנקים מתאפשרת גם באמצעות נטילת משכנתא הפוכה, כאשר ניתן לסגור את החוב ולקבל סכום חודשי לקיום פנסיוני. בהלוואה מסוג זה בסופו של התהליך הנכס יועבר לרשות הגורם המלווה.

לגבי החלפת הלוואות ותנאי ריבית

דרכי טיפול וסיוע בסגירת חובות מושפעים גם מהרפורמה האחרונה בשוק ההלוואות. בשנים האחרונות בנק ישראל ומשרד האוצר, עושים מאמצים רבים, לפתוח את שוק ההלוואות לתחרות ולהביא להכנסת גופים נוספים לתחום ההלוואות. בכל הלוואה בבנק או בחברות האשראי והביטוח, הריבית יכולה להיות בטווחים משתנים של כמה אחוזים בודדים בהתאם למאפייני הלווים והביטחונות שברשותם. המשמעות של כל שבריר באחוזי הריבית, יכולה להיות אלפי שקלים בהחזרים לאורך הזמן. סיוע בסגירת חובות יכול לבוא לידי ביטוי בפירעון של הלוואות בתנאי ריבית גרועים והחלפת ההלוואות השונות בהלוואה אחת בתנאים טובים יותר.

טיפול וסיוע בסגירת חובות עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום

אם אתם מתלבטים לגבי הלוואה ומחפשים דרכי טיפול וסיוע בסגירת חובות או שאתם מעוניינים במשכנתא בתנאים טובים  במיוחד, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים. החברה גאה באופן שהיא מאפשרת ללקוחותיה למקסם את היכולות הפיננסיות שלהם. קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים מתמחת במימוש זכויות מול גופים כגון, הבנקים, חברות הביטוח, בתי ההשקעות ומס הכנסה.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: