ייעוץ משכנתאות און ליין

על האפשרות של ייעוץ משכנתאות און ליין

ניתן למצוא כיום חברות חיצוניות המציעות ייעוץ משכנתאות און ליין. גם הבנקים למשכנתאות מציעות מה שהן מכנות בתור ייעוץ משכנתאות און ליין. לאחר הכנסת הנתונים השונים לגבי ערך הדירה, סכום הכסף הזמין לתשלום וגובה ההלוואה הנדרשת, הבנק יציע משכנתא, בהתאם להחלטתו של יועץ משכנתאות מטעם הבנק. ניתן לקבל ייעוץ משכנתאות און ליין ממספר בנקים למשכנתאות ולהשוות את התנאים השונים, שמציעים הבנקים השונים. מומלץ להתייחס להצעות השונות בתור נקודת פתיחה למשא ומתן מול הבנקים. בסופו של דבר הבנק רוצה להרוויח כסף והשעבוד של הנכס לבנק, מפחית את הסיכון על ההלוואה ומאפשר גמישות כלפי הלקוחות.

יועץ חיצוני

בדרך כלל יועצי משכנתאות יציעו שיחת הכרות ראשונית ללא עלות. במידה וחתמתם עם יועץ משכנתאות על ניהול קבלת המשכנתא שלכם, הוא יסביר לכם את מרכיבי ההלוואה, את אפשרויות פריסת התשלומים וההלוואה על פני מספר השנים. היועץ ינהל עבורכם את המשא ומתן מול הבנקים, עד לקבלת ההצעה הטובה ביותר עבורכם בהתאם ליכולת ההחזר. מקובל בקרב ייעוץ משכנתאות און ליין ויועצי משכנתאות בכלל שלא לבנות תוכנית למשכנתא המתבססת על תשלום חודשי הגבוה ב30 אחוזים מההכנסה החודשית של משק הבית. מעל לסכום זה יכולת ההחזר לרוב אינה ריאלית ועלולה לסבך את בעלי ההלוואה מבחינה כלכלית ואף לגרור לאי תשלומים של ההחזרים בזמן.

האינטרסים של הבנקים

ייעוץ משכנתאות וביטוחים מומלץ לעשות אצל יועץ חיצוני המתמחה בתחום. הליכה לבנק או לחברת הביטוח על מנת לקבל הלוואה שמה אתכם בעמדת נחיתות לעומת הגוף המלווה. מטרתו של הבנק או חברת הביטוח הוא להרוויח כסף וההשפעה של הלוואה בתנאים גרועים על ההסתבכות של הלקוחות בחובות פחות מעניינת אותם. לכן ישנה חשיבות גדולה לקבלת ייעוץ משכנתאות וביטוחים מחברה חיצונית ששמה את האינטרסים של הלקוח במוקד. פנייה עבור ייעוץ משכנתאות וביטוחים והפקדת המשא ומתן מול הגוף המלווה בידיו של יועץ מומחה יכולה לחסוך אלפי שקלים ללקוח לאורך השנים דרך קבלת ההלוואה בתנאים משתלמים ובריביות נמוכות.

ייעוץ משכנתאות וביטוחים עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום

אם אתם מתלבטים לגבי ייעוץ משכנתאות וביטוחים, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים. החברה גאה באופן שהיא מאפשרת ללקוחותיה למקסם את היכולות הפיננסיות שלהם. קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים מתמחת במימוש זכויות מול גופים כגון, הבנקים, חברות הביטוח, בתי ההשקעות ומס הכנסה.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: