ייעוץ משכנתאות וביטוחים

מה חשוב להבין לגבי ייעוץ משכנתאות וביטוחים

ייעוץ משכנתאות וביטוחים מומלץ לעשות אצל יועץ חיצוני המתמחה בתחום. הליכה לבנק או לחברת הביטוח על מנת לקבל הלוואה או משכנתא, שמה אתכם בעמדת נחיתות לעומת הגוף המלווה. מטרתו של הבנק או חברת הביטוח, הוא להרוויח כסף וההשפעה של הלוואה בתנאים גרועים על ההסתבכות של הלקוחות בחובות פחות מעניינת אותם. לכן ישנה חשיבות גדולה לקבלת ייעוץ משכנתאות וביטוחים מחברה חיצונית ששמה את האינטרסים של הלקוח במוקד.

יועץ לתנאים משתלמים

פנייה עבור ייעוץ משכנתאות וביטוחים והפקדת המשא ומתן מול הגוף המלווה, בידיו של יועץ מומחה יכולה לחסוך אלפי שקלים ללקוח לאורך השנים באמצעות קבלת ההלוואה בתנאים משתלמים ובריביות נמוכות.  הדבר נכון במיוחד בנוגע למשכנתאות. מכיוון שהלווה משעבד את ביתו או דירתו לגוף המלווה, ההלוואה נחשבת בסיכון נמוך, לאי פירעון ולכן ניתן לקבל ריביות נמוכות במיוחד. גם המהפכה של הכנסת גופים חוץ בנאים לשוק ההלוואות מוביל לתחרות אמיתית בין הגופים השונים ולאפשרות להשיג הלוואה חוץ בנקאית בתנאים משתלמים לעומת העבר. מקובל בקרב יועצי משכנתאות שלא לבנות תוכנית למשכנתא המתבססת על תשלום חודשי הגבוה ב30 אחוזים מההכנסה החודשית של משק הבית. מעל לסכום זה, יכולת ההחזר לרוב אינה ריאלית ועלולה לסבך את בעלי ההלוואה מבחינה כלכלית ואף להביא לאי תשלום של ההחזרים בזמן.

משא ומתן

ניתן למצוא כיום חברות חיצוניות המציעות ייעוץ משכנתאות און ליין. גם הבנקים למשכנתאות מציעות מה שהן מכנות בתור ייעוץ משכנתאות און ליין. לאחר הכנסת הנתונים השונים לגבי ערך הדירה, סכום הכסף הזמין לתשלום וגובה ההלוואה הנדרשת, הבנק יציע משכנתא בהתאם להחלטתו של יועץ השקעות מטעם הבנק. ניתן לקבל ייעוץ משכנתאות און ליין ממספר בנקים למשכנתאות ולהשוות את התנאים השונים שמציעים הבנקים השונים. מומלץ להתייחס להצעות השונות בתור נקודת פתיחה למשא ומתן מול הבנקים. בסופו של דבר הבנק רוצה להרוויח כסף והשעבוד של הנכס לבנק מפחית את הסיכון על ההלוואה ומאפשר גמישות כלפי הלקוחות.

ייעוץ משכנתאות וביטוחים עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום

אם אתם מתלבטים לגבי ייעוץ משכנתאות וביטוחים, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים. החברה גאה באופן שהיא מאפשרת ללקוחותיה למקסם את היכולות הפיננסיות שלהם. קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים מתמחת במימוש זכויות מול גופים כגון, הבנקים, חברות הביטוח, בתי ההשקעות ומס הכנסה.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: