ייעוץ משכנתאות והלוואות

על החשיבות של ייעוץ משכנתאות והלוואות טרם לקיחת הלוואה

ייעוץ משכנתאות והלוואות כדאי לעשות רק אצל יועץ חיצוני המתמחה בתחום. הליכה לבנק, על מנת לקבל הלוואה או משכנתא, שמה אתכם בעמדת נחיתות מובנית מול הגוף המלווה. מטרתו של הבנק, היא להרוויח כסף ולכן יש לבנק אינטרס למכור ללקוחות הלוואות ומשכנתאות בריביות גבוהות. ההשפעה של ההלוואה בתנאים גרועים על יכולת ההחזר של הלקוחות והסתבכותם בחובות פחות מעניינת אותם. לכן ישנה חשיבות גדולה, לקבלת ייעוץ משכנתאות והלוואות מיועץ חיצוני, ששם את האינטרסים של הלקוח במוקד.

לגבי ייעוץ בבנק

הבנקים למשכנתאות מציעים את מה שהם מכנים, בתור ייעוץ משכנתאות והלוואות. לאחר קבלת הנתונים השונים לגבי ערך הדירה, סכום הכסף הזמין לתשלום וגובה ההלוואה הנדרשת, הבנק יציע משכנתא בהתאם להחלטתו של יועץ השקעות מטעם הבנק. ניתן לקבל ייעוץ משכנתאות ממספר בנקים למשכנתאות ולהשוות את התנאים השונים שמציעים הבנקים השונים. מומלץ להתייחס להצעות השונות, בתור נקודת פתיחה למשא ומתן מול הבנקים. בסופו של דבר הבנק רוצה להרוויח כסף והשעבוד של הנכס לבנק מפחית את הסיכון על ההלוואה ומאפשר לו רמה גבוהה של גמישות כלפי הלקוח.

חיסכון עצום לאורך השנים

פנייה עבור ייעוץ משכנתאות הלוואה לכל מטרה והפקדת המשא ומתן מול הגוף המלווה, בידיו של יועץ מומחה יכולה לחסוך אלפי שקלים ללקוח לאורך השנים, באמצעות קבלת ההלוואה בתנאים משתלמים ובריביות נמוכות. הדבר נכון במיוחד בנוגע למשכנתאות. מכיוון שהלווה משעבד את ביתו או דירתו לגוף המלווה, ההלוואה נחשבת בסיכון נמוך, לאי פירעון ולכן ניתן לקבל ריביות נמוכות במיוחד. גם המהפכה של הכנסת גופים חוץ בנאים לשוק ההלוואות מוביל לתחרות אמיתית בין הגופים השונים ולאפשרות להשיג הלוואה חוץ בנקאית בתנאים משתלמים לעומת העבר. מקובל בקרב יועצי משכנתאות במהלך ייעוץ משכנתאות הלוואה לכל מטרה שלא לבנות תוכנית למשכנתא, המתבססת על תשלום חודשי הגבוה מ-30 אחוזים, מההכנסה החודשית של משק הבית. מעל לסכום זה, יכולת ההחזר לרוב אינה ריאלית ועלולה לסבך את בעלי ההלוואה, מבחינה כלכלית ועלולה להביא לחוסר יכולת תשלום של ההחזרים בזמן.

ייעוץ משכנתאות והלוואות עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום

אם אתם מתלבטים לגבי ייעוץ משכנתאות, כדאי לכם לפנות לצוות המקצועי של קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים. החברה גאה באופן שהיא מאפשרת ללקוחותיה למקסם את היכולות הפיננסיות שלהם. קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים מתמחת במימוש זכויות מול גופים כגון, הבנקים, חברות הביטוח, בתי ההשקעות ומס הכנסה.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: