משיכת כספי פנסיה בגיל פרישה

כל מה שרצית לדעת על משיכת כספי פנסיה בגיל פרישה

משיכת כספי פנסיה בגיל פרישה נדרשת כאשר יש צורך דחוף בסכום כסף גדול או על מנת להשקיע את הסכום באפיק השקעה שיגדיל את הקצבה החודשית. לפני שלוקחים החלטה כזו יש לשקול היטב ולהתייעץ עם יועץ השקעות, לגבי האפשרות הטובה ביותר בהתאם לסכומים המופקדים בקופת הפנסיה ומועד שחרורם המוגדר. כדאי לוודא שהקיום החודשי מובטח מכיוון שעבור פנסיונרים רבים, קצבת הפנסיה היא ההכנסה החודשית הפנויה היחידה לשם הקיום היומיומי.

משיכת כל הסכום והשקעתו

כל עובד שכיר בישראל מחויב יחד עם המעסיק להפריש הפרשות חודשיות לפנסיה. גם עצמאים רבים מפרישים מיוזמתם לקופת הגמל והמנהלים על מנת שיוכלו להתקיים בכבוד לאחר הפרישה מעבודה. בדרך כלל אנשים פשוט מקבלים את הקצבה החודשית. לא כולם מכירים את האפשרות משיכת כספי פנסיה אחרי גיל פרישה בסכום הכולל של כל מה שבקרן הפנסיה. ישנם מקרים שהפעולה של משיכת כספי פנסיה בגיל פרישה והשקעתו באפיקים משתלמים יותר, יגדיל את הסכום החושי שניתן להפיק מתוך החיסכון הפנסיוני. 

לגבי תכנון שיעור המס ומועד המשיכה

חשוב מאוד לקראת משיכת כספי פנסיה אחרי גיל פרישה לתכנן באופן מקצועי את שיעורי המס שייגבו בעת הפדיון. ניתן לתכנן עם יועץ מס את המועד המיטבי עבור פדיון פנסיה כך שהמס יהיה קטן ככל האפשר. את הערך של הסכום עבור פדיון פנסיה יש לברר מראש גם עבור פוליסות על שמכם של חיסכון פנסיוני, כמו גם עבור כספים שנצברו למוטבים לאחר מות המבוטח וטרם נפדו על ידי היורשים. לקראת פדיון חיסכון פנסיוני כדאי לעיין יחד עם איש מקצוע בתנאי הפוליסה בכדי להבין את דרך החישוב של ערכי הפוליסה. הסכומים משתנים בהתאם למועד הוצאת הפוליסה, הוותק, סוג הפוליסה, מעמדה וסוגי הכספים בפוליסה. ישנם הבדלים בין תמלוגים לפיצויים כמו גם חסכונות פנסיונים. 

משיכת כספי פנסיה בגיל פרישה עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום

אם אתם מתלבטים לגבי משיכת כספי פנסיה בגיל פרישה, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים. החברה גאה באופן שהיא מאפשרת ללקוחותיה למקסם את היכולות הפיננסיים שלהם. קבוצת T.A.G פתרונות פיננסים מתמחת במימוש זכויות מול גופים כגון, חברות הביטוח, בתי ההשקעות ומס הכנסה. 

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: