קבלת הלוואה לסגירת חובות

מעוניינים בקבלת הלוואה לסגירת חובות? מעוניינים לסגור את החוב שלכם באופן מיידי?

היום יש לכם אפשרות להגיש בקשה להלוואה חוץ בנקאית ללא המגבלות הבירוקרטיות של הבנקים. באמצעות הלוואה מגופים פרטיים בעלי אישור להקצאת הלוואות. הפעילות שלנו נמצאת בפיקוח משרד האוצר ואנחנו יכולים לאפשר לכם את הכלים הטובים ביותר להתמודד מול הבירוקרטיה המורכבת של לקיחת הלוואה במקרים של חוב לבנקים או לגורמים עסקיים או פרטיים.

איך אפשר לסגור חוב מול הבנקים בצורה מסודרת?

אם חלק מהחובות שלכם הם לאחד מהבנקים בישראל, יתכן ויהיה לכם קושי להתמודד עם המגבלות שהבנק יציב לכם בהחזרת החוב ואף יכול להביא למצב של הכרזתכם כנמצאים בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי (תהליך פשיטת רגל). על מנת למנוע את המצב הזה מול הבנקים, אנחנו בחברת T.A.G פתרונות פיננסיים נלווה אתכם בתהליך הבירוקרטי מול הבנק שלכם ונספק לכם פתרונות יעילים לסגירת החוב שלכם. סגירת חובות מול הבנקים הינה פעולה לא פשוטה ולכן חשוב שיהיו לכם אנשי מקצוע אמינים לצידכם. הצוות שלנו בחברת T.A.G פתרונות פיננסיים מתמחה בסגירת חובות מול הבנקים באמצעות שילוב עבודה עם מספר גופים פיננסים עד להגעה לפתרון אשר יתאים לשני הצדדים בתהליך.

האם כדאי להחזיר חובות על גבי הלוואה חדשה?

לא מעט בעלי חוב בישראל שואלים את השאלה הזו האם סגירת חוב בהלוואה היא הדרך הנכונה ביותר. אנחנו בחברת T.A.G פתרונות פיננסיים מאמינים שהתשובה היא ספציפית לכל אדם ולכל חוב ויכולת החזר. במצבים מסויימים, סגירת חוב בהלוואה היא הדרך הטובה ביותר לצאת לדרך חדשה בהתנהלות כלכלית ברורה עם החזר חודשי קבוע לצד אחד כאשר כל שאר החובות נסגרו.

בכמה אפשר לקחת הלוואה לסגירה של חוב?

הלוואה לסגירת חוב דרך חברת T.A.G פתרונות פיננסיים יכולה להגיע לעד 100 אלף ש”ח. אנחנו מבצעים בדיקות לגבי גובה ההלוואה האופטימלית ומאפשרים לכם נגישות לגופים פרטיים חוץ בנקאיים כגון חברות ביטוח ובתי השקעות ברחבי הארץ. על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי הלוואה לסגירת חוב, אנחנו ממליצים לכם להיפגש עם הצוות שלנו אצלכם בבית ולקבל את כל המידע הנדרש לכם. הכלים הפיננסיים שלנו יכולים להביא לסיוע בסגירת חובות בדרך מהירה ויעילה. אם אתם זקוקים לסיוע בסגירת חובות, כדאי לכם לתאם איתנו ייעוץ כבר לימים הקרובים.

קבלת הלוואה לסגירת חובות מחברת T.A.G פתרונות פיננסיים

בכדי להתחיל בתהליך סגירת החוב אנחנו נסייע לכם בקבלת הלוואה לסגירת חובות עד 100 אלף ש”ח בתנאים המתאימים ביותר ליכולת הכלכלית שלכם.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: