אשראי בנקאי

אשראי הניתן מהבנק, הוא סכום כסף שהבנק מלווה. באמצעות משיכת יתר, הלוואה לתשלום בשיעורין, ניכיון שטרות ועוד. רובם ניתנים בתמורה לביטחונות או שיעבודים שונים. האשראי הניתן על ידי הבנקים נעשה בפיקוח מלא של הבנק המרכזי. לפי התנאים הרגולטורים והמדיניות המוניטרית. כל אלו, נועדו לסדיר את שוק ההלוואות הבנקאי ולשמור על היציבות של הבנקים והמשק כולו.

פקיד הבנק מציע הלוואות לתקופה מסויימת בתנאים מובנים מראש. לפקיד אין אפשרות לשנות את תנאי ההלוואה, וגם המעט שניתן לשינוי דורש אישורים מגורמי ניהול בכירים. אשראי בנקאי הוא בעצם מוצר סגור. יש לכך יתרונות. מצד אחד, כשלוקחים אשראי מהבנק הוא בוחן את כח ההחזר ומתמחר את הסיכון באופן יעיל. בשל כך, תהיה לבנק יכולת לתת את האשראי בריבית אטרקטיבית יותר. מצד שני, הלקוח יכול להיות רגוע שהמוצר תפור למידותיו וליכולותיו.

אשראי בנקאי כאופציה בטוחה.

על אף שוק ההלוואות הפתוח, מרבית האנשים הזקוקים להלוואה יפנו לבנק כאופציה ראשונה. אולי בגלל המחיר, האפשרויות השונות ואולי בגלל תחושת הביטחון שמקנה הבנק כמוסד יציב וותיק. מדובר באפשרות כדאית עבור בעלי עבר פיננסי נקי ועבור מי שאינו לחוץ בזמן. אישור הלוואה מול הבנק יכולה לקחת זמן רב. לפיכך אם יודעים על צורך במימון, יש להיערך לכך מראש ולפנות בזמן לקבלת ההלואה.

מבקשי אשראי בנקאי בסכומים גבוהים ידרשו להציג בטחונות. כדוגמת משכון זכויות או ערבים. המטרה היא לצמצם את הסיכון עבור הגוף המלווה. כאשר רמת הסיכון משתנה גם המחיר של הללוואה יורד וזה הופך בעצם לכדאי עבור שני הצדדים.

אז ראינו שלקחת הלוואה מהבנק היא אופציה כדאית, אז אם אתם מתלבטים בין אשראי בנקאי לחוץ בנקאי. אתם רוצים להבין מהן ההשלכות של כל אחת מהבחירות שתבצעו. תצטרכו ייעוץ מקצועי. הייעוץ חייב להיות חיצוני ולא מהגוף שנותן את ההלוואה, כיוון שלו יש אינטרס ברור.

בקבוצת T.A.G פתרונות, תוכלו לקבלת מענה ויעוץ אישי על פי הנתונים האישיים שלכם. לחברה יועצים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בעבודה שוטפת מול גופי האשראי השונים. לקוחות החברה מקבלים ליווי צמוד עד לקבלת המימון הנדרש.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: