הלוואה בכפוף לקרנות

הלוואה כנגד קרנות. כדוגמת, קרן השתלמות או קרן פנסיה, היא אופציה כדאית שלא כולם מודעים אליה. מדובר במוצרי חיסכון לטווח הבינוני והארוך. אנשים נוטים לפדות את הכסף בעת הצורך, אך הם לא תמיד מתייחסים להשלכות והכדאיות הכלכלית של צעד כזה. באמצעות הלוואה ניתן לחסוך קנסות ומיסוי, שעלותם יכולים להיות גבוהים בהרבה מעלות הריבית.

היתרונות של הלוואה בכפוף לקרנות.

הגוף המלווה אינו דורש ערבויות ובטחונות כנגד ההלוואה שהוא נותן. כיוון שהכספים בקרן עצמה משמשים כעירבון. דבר שמקל על הלווה ואף מקצר משמעותית את תהליך קבלת הכספים.

בנוסף לכך, הריבית נמוכה באופן ניכר בהשוואה להלוואות רגילות. בגלל רמת הסיכון הנמוכה שנוצרת כאשר מלווים כנגד סכום חיסכון קיים.

ללווה יש יתרון נוסף וזה החיסכון בעמלות ובקנסות פירעון. הלוואה בכפוף לקרנות ניתנת לפרעון בכל שלב וללא צורך בתשלום נוסף.

מה חשוב לדעת לפני לקיחת הלוואה כנגד קרן?

ללווה נדרש וותק של 3 שנים לפחות, לפני לקיחת ההלוואה כנגד הקרן. בנוסף לכך, מרבית הגופים יאפשרו מתן הלוואה מול קרן גם כאשר היא אינה נזילה. אך זה יהיה בשיעור נמוך מאשר הלוואה כנגד קרן נזילה (כ 50% לעומת %80). לרוב, כל ההלוואות בכפוף לקרנות, יוגבלו לתקופת החזר של 7 שנים.

חרף הסיכון הנמוך, אסור להיכנס לשאננות. שכן, אי עמידה בתנאי ההלוואה יכולה לפגוע משמעותית בכספי החיסכון של הקרן ממנה לווים. לכן, כדי לא להגיע למצב של פגיעה במוצר חיסכון חשוב ולהגיע לאבדן כספים, יש להתייעץ לפני לקיחת הלוואה. ייעוץ נכון, יאפשר לכל אחד לקחת את המימון המתאים ליכולותיו בתנאים הטובים ביותר ובראש שקט.

מתלבטים לגבי האפשרות של לקיחת הלוואה בכפוף לקרנות שברשותכם? תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G פתרונות. כך, תבטיחו לעצמכם מענה נכון ויעוץ על פי הנתונים האישיים שלכם. לחברה יועצים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בעבודה שוטפת מול גופי האשראי השונים. אנשי המקצוע והליווי הצמוד  עד לקבלת המימון הנדרש.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: