הלוואה חוץ בנקאית

מהי הלוואה חוץ בנקאית?

פעם לקיחת הלוואה היתה דורשת פגישת ייעוץ עם בנקאי, מילוי המון טפסים, הבאת ערבים והמתנה מורטת עצבים עד שההלוואה תאושר. כיום כששוק ההלוואות פתוח יש אפשרות לקבל הלוואה בקלות יותר ולא רק מהבנקים. חברות רבות מתחרות על כיסו של הצרכן, חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי וחברות מימון פרטיות. כולם בעלי רישיון למתן אשראי. הלוואות הנלקחות מגופים אלו מכונות הלוואות חוץ בנקאיות. כיוון שאינן נלקחות מבנק.

היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית.

תחרות- השוק הפך לתחרותי יותר והתייעלות מהווה יתרון תחרותי. עד כדי כך שניתן לקבל הלואות און ליין בכמה קליקים. ההלוואות האלו ניתנות עבור סכומים נמוכים, בדרך כלל עד  25,000 שקלים.

 גם בגזרת המחיר על ההלוואה התחרות מהווה יתרון עבור הלקוח. ככל שיש יותר תחרות יש ללקוח יכולת להתמקח ולקבל הצעות טובות יותר.

בירוקרטיה- כל תהליך קבלת הלוואה הפך למהיר יותר. גם כאשר מדובר בהלוואות בסכומים גבוהים. אמנם, ככל שהסכום עולה יידרשו יותר בטחונות וערבויות. אך עדיין במרבית המקרים, מדובר בתהליך פחות בירוקרטי מהבנק.

אלטרנטיבה למסורבים- לבנקים יש תנאי סף גבוהים בקבלת הלוואה, בודקים היטב את ההכנסה וכח ההחזר. מי שחשבונות מעוקל לא יוכל לקבל הלוואה מהבנקים. הלוואה חוץ בנקאית מתאימה למי שלא עומדים בתנאי הסף של הבנקים. או למי שניצל את המסגרת המקסימלית שהבנק מקצה עבורו.

יחד עם זאת, חשוב להדגיש שגם חברות חוץ בנקאיות מבצעות בדיקות של כח החזר, מאפיינים אישיים של כל לווה ולפי זה מותאמת הריבית שנקבעת. אמנם כשיש נכס משועבד הרבה יותר קל לקבל הלוואה, אך כיוון שהלוואות שניתנות כנגד נכס הם בסכומים גבוהים זה מחייב בדיקה אישית מעמיקה.

אכן, קל יותר ומהיר לקבל את ההלוואות החוץ בנקאיות, אך לפעמים יש לכך מחיר. לדוגמא, ריבית גבוהה. כדי שתוכלו לקבל את התנאים הכי טובים, אתם צריכים אנשי מקצוע. כאלו שמבינים את השוק וידעו להשיג עבורכם הלוואה בהתאמה אישית מחברה אמינה.

גם בהלוואה חוץ בנקאית. קבוצת T.A.G פתרונות, מאפשרים לכם יעוץ אישי ומקצועי וליווי צמוד עד לקבלת ההלוואה. לחברה ניסיון רב בעבודה שוטפת מול חברות אשראי, חברות הביטוח ומס הכנסה. אנשיה מכירים היטב את כללי הבירוקטיה. פניה לחברה תאפשר לכם להקל באופן משמעותי את התהליך.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: