הלוואות לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה נקראת כך, כיוון שהכספים הנלווים יכולים לשמש למטרות שונות ומגוונות. כדוגמת: טיול בחו”ל , קניית רכב, שיפוץ דירה, מימון לימודים, חתונה, טיפול אסתטי, סגירת המינוס ועוד. בניגוד להלוואת משכנתא שמיועדת לרכישת דירה. הלוואה זו מיועדת לכל מטרה, חוץ מרכישת דירה. במרבית המקרים היא קצרת מועד ונלקחת בסכום נמוך באופן יחסי.

הגוף שנותן את ההלוואה אינו מבקש הסבר לסיבתה. הגופים שמאפשרים לקחת הלוואה לכל מטרה הם : בנקים, חברות מימון חוץ בנקאיות, חברות ביטוח וחברות כרטיסי אשראי. התחרות הגבוהה בענף מאפשרת ללווה יכולת מיקוח ותנאים טובים.

מה חשוב לדעת לפני שלוקחים הלוואה לכל מטרה:

הסכום של הלוואה מסוג זה מוגבל לכמה עשרות אלפי שקלים. מי שמבקש לקחת כמה מאות אלפים יידרש לסוג הלוואה שונה.

מדובר בהלוואה שניתנת ללא ערבויות ובטחונות ולכן הסיכון יחסית גבוה. כדי לפצות על כך היא ניתנת בריבית גבוהה. כאשר הריבית משמשת כפיצוי על הסיכון.

הלוואה לכל מטרה ניתנת בהחזר חודשי קבוע, ניתן לפרוס אותה למשך כ 5 שנים.

מכיוון שמדובר בהלוואה שניתנת בקלות, מוצעת לכל דורש ואפילו ניתן לקבלה באופן מקוון. חשוב לקחת אותה באחריות ובהתאם לכח ההחזר. כל אחד צריך לבחון בדקדוק את כושר ההחזר שלו. על מנת שלא להיכנס לבועה של הלוואה על הלוואה ולמצב של צבירת חובות מתמשכים.

הלוואה לכל מטרה כנגד שיעבוד דירה.

הלוואה מסוג זה, מאפשרת ללווה ללוות בסכום גבוה יותר מאשר הלוואה לכל מטרה בסיסית. הלווה נדרש לשעבד נכס לגוף המלווה, כדי להוריד את הסיכון. בשל כך, הוא יכול להשיג סכום גבוה יותר בתנאי ריבית גמישים יותר. גם כאן, יש להזהר ולא לקחת סכומים הגבוהים מיכולת ההחזר, בכדי לא להגיע למצב של אבדן הנכס.

חושבים לקחת הלוואה כנגד שיעבוד דירה? מתלבטים איזו הלוואה תתאים לכם? תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות. כך תבטיחו לעצמכם מענה נכון, על פי הנתונים האישיים שלכם. לחברה יועצים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בעבודה שוטפת מול גופי האשראי השונים.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: