הלוואות למסורבים

חלק מהאנשים שפונים לבנק לקבל הלוואה נענה בסירוב. לבנקים יש שיקולים כלכליים שונים ופיקוח רגולטורי מחמיר. לפיכך, תנאי הסף בבנק גבוהים ולא כל לווה יכול לעמוד בהם.  אך גם אם הבנק סירב זוהי לא המילה האחרונה. ישנן חברות אשראי חיצוניות, להן יש רישיון למתן הלוואה והן יכולות להציע פתרונות מימון טובים ומהירים. חברות הביטוח המנהלות נכסים פיננסיים וחסכונות ארוכי טווח יכולות להציע הלוואה בתנאים טובים כנגד החיסכון. גם  נכס של לווה יכול לשמש בטוחה להחזר ההלוואה ולאפשר לו תנאי אשראי טובים.

כיצד נותני האשראי החוץ בנקאי מפצים את עצמם על הסיכון?

חברות הביטוח נותנות הלוואה כנגד חיסכון קיים. בחיסכון יש מספיק כסף שיאפשר לחברה לממש אותו במקרה והלווה לא יחזיר את ההלוואה. בדרך כלל ההלואה לא תינתן על מלא הסכון אלא כ 60% מערכו.

חברות האשראי החוץ בנקאיות “מפצות” את עצמן על הסיכון בכך שהן לוקחות ריביות גבוהות, במקרים בהם הסיכון גבוה. בסכומים גבוהים ניתן לקחת הלוואה כנגד נכס. כאשר לחברה המלווה יש נכס משועבד הוא משמש ככיסוי למקרה בו הלקוח לא יעמוד בתנאי התשלום.

לחברות אשראי קטנות וגדולות, יש מניעים כלכליים שונים מאשר לגופים בנקאיים. הבירוקרטיה עליהן קטנה יותר ויש להן סביבה תחרותית גדולה.  הלקוח בדרך כלל, יכול רק להנות מכך להתמקח על הריביות ולהיטיב את תנאיו.

סורבתי בבנק, כיצד אדע מה האופציות הקיימות עבורי?

כדי לדעת מה האפשרויות העומדות בפני כל אדם חייבים להכיר אותו, לדעת מהם הצרכים האישיים שלו, היכן נמצאים חסכונותיו ומהי יכולת ההחזר שלו. רק לאחר בירור מקיף ניתן למצוא עבורו את הפתרון הנכון.

קבוצת T.A.G פתרונות, מאפשרת להתאים לכל לקוח פתרון הלוואה בהתאם לנכסים שלו. כדוגמת: הלוואות מחברות הביטוח וביצוע פדיון קרן פנסיה בתנאים מיטביים. הידע המקצועי הרב מאפשר לצוות החברה להקל באופן משמעותי את התהליך עבור הלקוח. להפוך את הבירוקרטיה למהירה ופשוטה הרבה יותר. העבודה נעשית בשיתוף פעולה עם רואה חשבון מוסמך, סוכן ביטוח בעל רישיון. כל התהליך נעשה לפי תנאי הפיקוח של משרד האוצר.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: