הלוואות מחברות ביטוח

הנטל הכלכלי, ההוצאות הבלתי צפויות והצורך בשיפור איכות החיים, מחייבים לפעמים להיעזר בקבלת הלוואה. הלוואה מחברת ביטוח הניתנת כנגד חיסכון קיים, היא אופציה משתלמת במרבית המקרים. החברות מציעות אפשרויות מימון בדומה לבנקים.

האפשרות לקחת הלוואה ניתנת ללקוחות החברה כנגד חיסכון או קופה שבבעלותם. בשל כך, ההלוואה בסיכון נמוך ולכן היא אטרקטיבית וניתנת בתנאים טובים. היתרה להלוואה נגזרת בעיקר מסוג החיסכון, סטטוס הכספים והסכום שנצבר. אז למה כבר לא למשוך את הכספים אתם שואלים? התשובה היא פשוטה כדי להימנע מקנסות ומיסוי.

כיצד ניתן לקבל הלוואה מחברת ביטוח.

כדי לקבל הלוואה מחברה ביטוח בתנאים טובים. התנאי הבסיסי הוא להיות לקוח פעיל שלה. אחד שיש לו חסכונות וביטוחים. לאחר מכן, ניתן לבחון את אפשרות ההלוואה לפי סוג החיסכון:

הלוואה לבעלי קרן השתלמות- חברות הביטוח מאפשרות לקחת  לקחת הלוואה כנגד הכספים הצבורים בקרן. כאשר הקרן נזילה ורוצים להמשיך ולהנות מהריבית על הצבירה ניתן לקחת הלוואה של 70-80% מערך הקרן.  כאשר הקרן אינה נזילה הלוואה תהיה עד 60% מערכה. (הסכומים משתנים בין חברות הביטוח השונות.)

הלוואה לבעלי ביטוח חיים- חברות הביטוח מאפשרות לבעלי ביטוחי חיים עם מרכיב חיסכון, לקחת הלוואה של כחצי מערך הפדיון.

הלוואה מקרן הפנסיה- במקום לפדות את הקרן עם תשלום מס גבוה ניתן לקבל הלוואה עד ל %30 מהיתרה הצבורה לתגמולים.

משכנתאות- כיום יש אפשרות לקבל משכנתא רק מכלל ביטוח ומנורה מבטחים. מדובר בהלוואה היחידה שלא מצריכה את העמית להיות לקוח קיים של החברה. חברות הביטוח מציעות הלוואות מסוג זה בתנאים הדומים לאלו של הבנקים.

מה צריך לדעת לפני שלוקחים הלוואה מחברת ביטוח?

  • חברות הביטוח כפופות לרגולציה מחייבת, המגבילה אותן בכל מיני מישורים. לדוגמא, לא יתאפשר להן לתת הלוואה כנגד כספים המיועדים לפיצויים.
  • הלקוח חייב להיות בעל וותק של 3 שנים לפחות, על מנת שיוכל לקבל מימון על בסיס קופת גמל או קרן פנסיה.

גם בהלוואה מחברות הביטוח תוכלו לפנות לקבוצת T.A.G פתרונות, לקבלת יעוץ אישי ובחינת התיק הביטוחי שלכם. לחברה ניסיון רב בעבודה שוטפת מול חברות הביטוח. לקוחות החברה מקבלים ליווי צמוד ויעוץ של סוכן ביטוח בעל רישיון.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: