הלוואות עד 100,000 ₪

הלוואות עד 100,000 שקלים מתאימות לאנשים שעומדים בפני הוצאה חד פעמית כדוגמת: שיפוץ דירה, רכישת רכב, חתונה ועוד. כל אלו מחייבים כסף זמין באופן מהיר ובתנאי החזר טובים. כאשר פונים לבנק, במרבית המקרים נדרשים להמציא מסמכים רבים וערבויות. הבירוקרטיה הרבה אורכת זמן ודורשת אישורים של מספר גורמים עד לקבלת ההלוואה המיוחלת. אך, הבנק הוא לא הכתובת היחידה לקבלת הלוואה. בפני כל אדם יש מגוון אפשרויות ללוות בתנאים טובים, בהתאם לצרכים האישיים שלו.

מהן הפתרונות האפשריים?

  1. חברות אשראי חוץ בנקאיות מאפשרות לקחת הלוואה עד 100000 שקלים, בתהליך מהיר ולרוב פחות בירוקרטי. בנוסף, כאשר מדובר בגופים קטנים, היחס אישי והתנאים מוגמשים ומותאמים באופן מדוייק לצרכי הלווה.
  2. הלוואה כנגד חסכונות ארוכי טווח. יש לכם קרן השתלמות? קופת גמל? תוכלו לקבל הלוואה בתנאים טובים, ללא צורך בפדיון הקופה.
  3. באמצעות פדיון קרן הפנסיה, קרן זו מיועדת לקצבה לאחר גיל הפרישה. בדרך כלל פדיון של כספי הפנסיה ללא סיבה מוצדקת מחייב תשלום מס של 35%. אך, בתנאים מסויימים ניתן לפדות את הכספים או חלק מהם ללא תשלום מס.

איך זה עובד?

כדי לדעת מה הכי נכון עבורכם. אתם צריכים להבין בעינייני מיסוי, בביטוח ובכל מה שקשור לדרך שבה מחושבת הלוואה. הידע הכרחי בכדי שתוכלו לדעת כיצד למצות את היכולות הפיננסיים שלכם בצורה יעילה.

אז אם אתם כמו מרבית האנשים מעדיפים לתת למי שמבין לעשות עבורכם את העבודה. אתם צריכים ייעוץ מקצועי. איש מקצוע, ימנע מכם טעויות שיגררו עימם הפסדים ותשלומים מיותרים. הוא יעשה לכם סדר, ויעמיד בפניכם את האופציה הכי כדאית לנטילת הלוואה לפי הצרכים שלכם.

אנשי המקצוע של קבוצת T.A.G מעמידים בפני כל אחד את האפשרויות הכלכליות העומדות לרשותו. על מנת לתת את המענה המקצועי ביותר, כל העבודה נעשית בשיתוף פעולה עם רואי חשבון, יועצי מס וסוכני ביטוח. הקבוצה תאפשר לכם לממש את זכויותיכם מול חברות הביטוח, בתי ההשקעות השונים ומס הכנסה. השירות כולל ידע על כללי הבירוקטיה הנהוגים במדינת ישראל, כך שהתהליך מקוצר באופן משמעותי.

אנשי הצוות המקצועי של קבוצת T.A.G  פתרונות, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון גופים במשק.
ההתנהלות נעשית באישור ובפיקוח משרד האוצר. השירות מלווה את הלקוח יד ביד, לאורך כל התהליך.

התחילו כאן - השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם:

הקווים המנחים אותנו:

התמחות החברה: